![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografier 8102135
*
nr 810 2135
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografier, 2 st, Lasse Åberg (f. 1940), E. A + 166/175, signerade, motivets mått: 48x55 + 40x52
Kondition: oramade
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 25 februari 2013
kl 18:50:30
- Tema
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lasse åberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:17
-
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:21
-
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:52
-
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:05
-
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32
*
Lasse Ã…berg
Kondition: oramade
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Läs mer om Lasse Ã…berg
nr 810 2135
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografier, 2 st, Lasse Åberg (f. 1940), E. A + 166/175, signerade, motivets mått: 48x55 + 40x52
Kondition: oramade
Lasse Åberg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, målare och filmkonstnär.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 25 februari 2013 |
- Tema
- Konstnär/Designer
Lasse Ã…berg
Lasse Ã…berg, född 1940 i Hofors, svensk grafisk designer, mÃ¥lare och filmkonstnär.Läs mer om Lasse Ã…berg
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: lasse åberg litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5041 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. EA-upplaga (Épreuv..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:17 -
5042 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, EA-uppla..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:21 -
5045 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Signerad, färglito..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:22
-
5044 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 18:52 -
5043 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:05 -
5046 Färglitografi
Lasse Ã…berg (f. 1940), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:32